قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سیستم استعلام گیری ساخت سنتر :

کلیه پیمانکاران و شرکت های حوزه ساخت و ساز که قصد عضویت در سایت استعلام گیری ساخت سنتر را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت در سایت کنند.عضویت در سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

عضویت در سیستم استعلام گیری ساخت سنتر رایگان است. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، شماره تماس، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، تاییده عضویت برای شماره شما ارسال می گردد که کاربران با تایید نمودن آن، مراحل عضویت را تکمیل می‌کنند.

  1. عضویت در سایت می تواند توسط  کارفرمایان محترم ، پیمانکار حقیقی و یا شرکت مرتبط با حوزه ساخت ساز انجام گیرد.
  2. کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند
  3. کاربر باید شماره تماس و  آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است
  4. مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.
  5. فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.
  6. با توجه به اینکه در سیستم استعلام گیری مبنی بر اصل قیمت گذاری استوار است خواهشمند است قیمت پیشنهادی با دقت پر شود.
  7. کارفرمایان محترم در تکمیل لیست دقت کافی را داشته باشند و جزییات کامل را بیان کنند تا قیمت گذاری بصورت دقیق انجام پذیرد.
  8. هر کاربر پروفایل مستقل خود را دارد و اطلاعات این پروفایل قابل رویت برای دیگران نیست.
  9. اطلاعات درج شده در صفحه اختصاصی شما توسط تیم فنی ساخت سنتر بررسی و بعد ازتایید آن در سایت به نمایش گذاشته خواهد شد.
  10. کلیه حقوق این سایت مربوط به شرکت ساخت سنتر می باشد.